Menu

Ürün Kataloğumuz

0.332 251 0 950 info@aksaoto.com

Neden Aksa Otomotiv?

 Aksa Otomotiv

Neden Aksa Otomotiv?

Endüstriyel yedek parça alanında Konya’da hizmete başlayan firmamız treyler ekipmanları ile büyük biz müşteri potansiyeline sahip. Sadece Konya’da değil, bu gün pek çok ülkede hizmet ağımız bulunmakta. Bu iş tecrübesinin getirdiği bilinçle çalışıyoruz.

Hizmette sınır tanımıyoruz. Gerek iç pazarda, gerekse dış pazarda endüstriyel yedek parçalarımız ve treyler ekipmanlarımız en üstün teknoloji ile hizmete sunuyoruz.

Aksa Otomotiv teknoloji dostudur. Çağın donanımlarını kullanır ve insan ihtiyaçlarını bu doğrultuda karşılarız. Daima yeniye odaklanır, en iyisini sunarız.

Bisiklet Bariyer

Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışırız. Sektördeki uzun yılların getirdiği tecrübe ve insan hayatının kıymeti doğrultusunda hizmet veririz. Bu yüzden de müşterilerimizin ne istediğini bilir ve bu doğrultuda çalışırız.

İşinde uzman kadro ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Sektöre yıllarını vermiş ve tecrübe sahibi ekibimizle çalışmak gücümüze güç katıyor ve bu da başarımızı perçinliyor.

Kalite vazgeçilmezimizdir. İşimizin amacı müşterilerimizi kaliteyle en uygun fiyat doğrultusunda buluşturmak. Kaliteli hizmet almak herkesin hakkı, bunu yaparken de mümkün olan en makul fiyat ile çalışıyoruz.

Hizmet amacımız, treyler ekipmanları ise aracımızdır.

Kısacası, en iyisi için Aksa Otomotiv.