Menu

Ürün Kataloğumuz

0.332 251 0 950 info@aksaoto.com

Hakkımızda

Aksa Otomotiv

Hakkımızda

13 yıllık otomotiv sektöründe bulunan deneyimli ve tecrübeli ekip tarafından 1995 senesinde Ümit Otomotivin temelleri Konya’da atıldı. Kurulduğu yıldan itibaren müşteri memnuniyeti odaklı yapılan çalışmalar neticesinde, treyler ekipmanları ve endüstriyel yedek parça imalatında güven ve kaliteden aldığı güçle hızla büyüyen Ümit Otomotiv, 2007 senesinde endüstriyel yedek parça imalatı ve treyler ekipmanları üretim bölümünü Aksa Otomotiv iştirakiyle güven ve kalite odaklı yeni yapılanma içerisinde piyasaya tanıttı.

Bugün, Aksa Otomotiv markası adıyla treyler ekipmanları üretimi ve yedek parça imalatında tercih edilen marka olmayı başaran firma, iç pazarda ve dış pazarda üretmiş olduğu ürünleriyle birçok müşteriye hizmet sunmaktadır.

Aksa Otomotiv

Misyon ve Vizyon

Aksa Otomotiv markasının güven ve kalite ile muttasıf yapısını her zaman geliştirmek ve müşterilerimiz nezdinde itibarını korumak, yeni müşterilere aynı değer ve prestijle markamızı tanıtmak, deneyimli ve tecrübeli ekibimizle aşk ve inanç içerisinde gerçekleşmesini dilediğimiz en büyük hedeflerimizden birini ifade etmektedir.

Bu anlamda kaliteden ödün vermeden, yenilikçi ve inovatif çalışmalarının ortaya konulması, Ar-Ge faaliyetlerine her zaman önem verilerek, müşterilerin ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi, önemli bir değer olarak benimsenmektedir.

Stepne Taşıyıcısı
Stepne Taşıyıcısı
Plastik Çamurluk

Ar-Ge Bizim İşimiz…

Treyler ekipmanları ve endüstriyel yedek parça üretiminde müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda imalat gerçekleştiren şirketimiz, Ar-Ge faaliyetlerine vermiş olduğu önem sayesinde, kaliteli ve güven verici treyler ekipmanlarının vücuda getirilmesini sağlamıştır. Sektörde yenilikçi ve inovatif kaynaklı çalışmaların liderliğini yapan firmamız, Ar-Ge çalışmalarına ayırmış olduğu kaynakla teknolojik gelişmelere uygun ekipmanlar meydana getirmektedir.

2023 senesinde gerçekleştirilmesi hedeflenen 500 milyar dolarlık Türkiye ihracat beklentisine katkıda bulunmak adına, yurtdışı pazarını her geçen gün daha da büyüten Aksa Otomotiv, yurtiçi müşterilerine de değer vererek, ürettiği ürünlerle marka olmaya devam etmektedir.